Novinky

Vozový park ATL EUROPE s.r.o.

Říjen 2016 se stal stěžejním měsícem v činnosti naší společnosti. Po dlouholeté zkušenosti v dopravě zakládáme náš vlastní vozový park, který plánujeme během příštích období rozšiřovat. Více informací zjistíte na mailu info@atleurope.cz

 

Slavíme 20 let

ATL EUROPE slaví 20 let

ATL EUROPE slaví 20 letDne 25.11. 2015 jsme oslavili 20 let naší práce. Za tuto dobu jsme přepravili zboží stovkám našich zákazníků a vytvořili databázi čítající na 8000 spolupracujících dopravních firem. Začínali jsme přepravami na východ, především pak do Ruska, nyní jsme schopni realizovat přepravy po celé Evropě, České republice a to vše od 1 palety po nadměrné přepravy např. výrobních linek nebo strojů, naše flexibilita je veliká.

Za to, kam jsme ze za dobu 20 ti let dostali, vděčíme především našim zákazníkům a stejnou měrou také našim zaměstnancům, týmu schopných lidí, kteří stále budují naši firmu.

Děkujeme

ATL EUROPE s.r.o. v projektu Zelená firma

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

 

Certifikace ISO 2015

V prosinci 2015 bylo ATL EUROPE s.r.o.  úspěšně certifikováno a získalo tak certifikát ISO 9001:2009.