Profil

Společnost ATL, která zahájila svou činnost v Petěrburgu v roce 1995 jako nevelká dopravně-spediční firma, dnes zaujala stabilní místo mezi hlavními logistickými operátory Ruska. V dnešní době poskytuje ATL služby svým klientům od Novosibirsku až po Prahu.

Snažíme se, co nejúplněji a nejefektivněji uspokojit potřeby zákazníků a poskytovat celý komplex logistických služeb, jsme se rovněž stali majiteli vlastního parku vozidel a skladovacího terminálu. Společnost aktivně rozvíjí logistické poradenství.


Sázka na komplexní přístup při řešení úkolů zákazníka se vyplatila. Ruská logistická veřejnost v osobě KIA-Centra vyhlásila ATL nejlepší dopravně-spediční společností Ruska za rok 2003.

Paralelně s prací na vnitřním trhu se společnost čím dál tím ektivněji projevuje v mezinárodním prostředí. Získání certifikátů kvality s mezinárodními normami ISO 9001:2000 odděleními ATL v Česku, Moskvě a v Sankt-Petěrburgu umožnilo společnosti rozvíjet rovnoprávné partnerské vztahy s vedoucími korporacemi na mezinárodním trhu.

Konečným krokem na cestě integrace naší společnosti do světového společenství se stalo uznání ATL ze strany mezinárodní logistické veřejnosti. V roce 2003 přijalo mezinárodní sdružení Global logistics associates společnost do svých řad a vybrala Sankt-Petěrburgské oddělení ATL jako svého výhradního zástupce na území Ruska.

Dnes je ATL nejen dodavatelem dokonalých logistických služeb, ale i dlouhodobým partnerem největších mezinárodních a ruských společností.

Cíle společnosti

… být vedoucí, dynamicky se rozvíjející společností s dobrou pověstí, která vytváří kvalitativně nový komplex dokonalých logistických služeb, přitom realizovat a zdokonalovat výkonný potenciál intelektuálních možností pracovníků a moderních technologií, přispívat k rozvoji společnosti a zajišťovat garantovaný růst příjmů personálu společnosti a akcionářů …

  • Poskytovat komplex dokonalých logistických služeb nejvyšší kvality v rámci 3PL a 4PL logistiky.
  • Neustále dosahovat zvýšení kvality  celého komplexu logistických služeb
  • Využívat nejnovější technologická řešení, vytvářet, zavádět a zdokonalovat takové služby, které anticipují potřeby zákazníků a předcházejí požadavky trhu.
  • Rozšiřovat síť regionálních oddělení  jak v Rusku, tak i v zahraničí.
  • Každoročně stavět a zdokonalovat efektivní systém firemního řízení.

Historie společnosti

2006: ATL začala poskytovat pomoc Kaložickému dětskému domu v Leningradské oblasti.

2006: Pobočka v Krasnodaru získala status samostatného oddělení.

2006: Byl spuštěn projekt outsourcingu logistických služeb ATL Glass.

2005: Společnost ATL slavila své 10tileté jubileum.

2005: Společnost ATL slavila své 10tileté jubileum.

2005: Společnost ATL se stala vítězem v nominaci  «Nejlepší dopravně-spediční společnost» podle výsledků ratingu KIA-Centrum — «Logistický operátor Ruska» za rok 2004.

2005: Oddělení ATL Česko získalo certifikát kvality ISO 9001-2000.

2004: Společnost ATL se stala vítězem ratingu «Logistický operátor Ruska», který provádělo KIA-Centrum podle výsledků roku 2003, a vyhrála v nominaci «Nejlepší dopravně-spediční společnost».

2004: Zahájení projektu «Vzdělávání» společně s Moskevským automobilovým a silničním institutem a Automobilovým a silničním institutem Sankt-Petěrburgské Státní architekturně-stavební university.

2003: Otevření pobočky  ATL Rostov v Krasnodaru a ATL Samara v Saratovu.

2003: Otevření skladovacího terminálu ATL Terminal v Sankt-Petěrburgu.

2002: Oddělení ATL Center a ATL Sankt-Petěrburg získali certifikáty kvality ISO 9001:2000.

2002: Otevření pobočky ATL Sankt-Petěrburg v Ivanovu.

2002: Otevření oddělení  ATL Finsko ve městě Kotka a ATL Rostov v Rostově na Donu.

2001: Otevření oddělení ATL Jekatěrinburg, ATL Samara и ATL Sibiř v Novosibirsku.

2000: Otevření oddělení ATL Polsko ve Varšavě.

1999: Otevření oddělení ATL Ukrajina v Kyjevě.

1998: Zřízení dceřinné autodopravní společnosti ATL Neva, která je majitelem těžkotonážního parku vozidel.

1997: Otevření oddělení ATL Center v Moskvě a ATL Česko v Hradci Králové.

1995: Založení společnosti v Sankt-Petěrburgu.

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt

* - takto označené položky je nutné vyplnit